شرکت تصفیه آب و فاضلاب ایران بعد از گذشت ۴۷ سال، عملیات طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌های فراوانی را با موفقیت به پایان رسانده است.

امروزه تصفیه آب و فاضلاب ایران با بهینه‌سازی و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا به‌عنوان شرکت خصوصی همچنان آماده انجام خدمات در زمینه‌های زیر می‌باشد:

طراحی و اجرای تاسیسات موتورخانه

این شرکت با اخذ گواهینامه صلاحیت در رشته تأسیسات و با بهره‌گیری از تجارب و دانش کارشناسان فنی خود علاوه بر توانایی طراحی تأسیسات موتورخانه (سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی، برق و تهویه مطبوع) مجموعه‌های ورزشی، مجتمع‌های تجاری، اداری و مسکونی امکان اجرای تأسیسات مزبور را توسط اکیپ‌های کارآزموده و ماهر خود دارا می‌باشد.

تاسیسات مجموعه های ورزشی آبی

ورزش های آبی به ویژه شنا در استخرهای بهداشتی از جمله اولویت های انتخابی انسان به منظور فرار از زندگی ماشینی و نیاز به تحرک و حتی درمان برخی بیماری ها و کاهش درد می باشند

تصفیه فاضلاب های بهداشتی و صنعتی

از دیدگاه منابع تولید فاضلاب ، می توان فاضلاب را به عنوان ترکیبی از مایعات یا آب حامل فضولات دفع شده از محل زندگی انسان ها ، موسسات و مراکز صنعتی ، تجاری و یا خدماتی همراه با آب های زیر زمینی ، آب های سطحی و سیلاب دانست.

تصفیه آب های شهری و صنعتی

مطلوب ترین آب برای هر صنعتی آب بدون یون بوده ، اما هزینه تصفیه آب تا رسیدن به مرحله آب بدون یون بسیار زیاد است . برای هر صنعتی مطلوب ترین روش تصفیه آب ، بسته به محل مصرف ، قابل طراحی می باشد.